شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰

کارخانه سوله سازی

گروه صنعتی بهساز فولاد (کارخانه سوله سازی در اصفهان) از سال 1365 در اصفهان به همت آقای حسن فدایی، موسس، بنیانگذار و مدیریت عامل با هدف پیشبرد صنایع کشور در زمینه تولید انواع سوله‌های صنعتی و سازه‌های فلزی آغاز به کارنمود.


پس از آن  کارخانه سوله سازی بهساز فولاد تولیدات خود راگسترش داد و انواع سازه‌های فضایی و جرثقیل‌های سقفی نیز به تولیدات این مجموعه اضافه گردید. گروه صنعتی بهساز فولاد برای دستیابی به کیفیتی مثال زدنی و خدمتی والا از بدو تاسیس ، با جدیت کمر به همت بست. در راستای این هدف بخش کنترل و نظارت بر ساخت محصولات در داخل شرکت راه اندازی شد و برای بهبود هرچه بیشترکیفیت محصولات خود اقدام به تهیه مواد اولیه مرغوب از شرکت‌های معتبر کرده و توانسته است محصولات خود را ایمن و ماندگار سازد و همواره رضایت مندی مشتریان را کسب نماید.

 

سوله ساز


درسال  1385 کارخانه سوله سازی بهساز فولاد به جهت افزایش تولیدات خود سالن تولید خود را به متراژی بالغ بر 1200 مترمربع سوله سرپوشیده همرا ه با تمامی تجهیزات رسانید. درسال 1387مساحت سالن تولید تا 3000 مترمربع افزایش یافت و جهت افزایش سرعت عمل بارگیری و تخلیه بار و همین طور جابجایی‌های داخلی 2 دستگاه جرثقیل سقفی دیگر نیز به مجموعه اضافه گردید تا آمار جرثقیل‌های سقفی به 3 دستگاه برسد و تمامی دستگاه‌های جوش به روزرسانی و اینورتری شد و تعداد دستگاه‌های جوش co2نیز افزایش یافت و همزمان با آن اقدام به خرید 2 دستگاه جوش زیرپودری و 2 دستگاه پرس پلاسما جهت افزایش کیفیت محصولات گردید. 


 این مجموعه با در اختیار داشتن تیم طراحی و دفتر فنی مجهز و کادر اداری مجرب و همچنین وجود استادکاران و کارگران ماهر، توان تولید خود را در حال حاضر تا 300 تن در ماه افزایش داده است و آمادگی دارد در صورت نیاز به افزایش تولید از این مقدار نیز فراتر رفته و به حدود 500 تن در ماه برسد. اکنون با قریب ربع قرن تلاش مداوم و همت  و پشتکار شبانه روزی مدیران، متخصصان و کارگران این مجموعه، به جرأت می‌توان گفت که ما نیز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان در این صنعت هستیم.


مختصری از مشتریان کارخانه سوله سازی (بهساز فولاد)

کارخانه فولاد معراج کردکوی

 کارخانه همگام خودرو

کارخانه  فولاد گستر آتیه

کارخانه پارسیان پارت پاسارگاد

کارخانه نورد کاوه

استراکچرهای مسکن مهر رشت

شرکت برق بندر عباس

کارخانه سدید جهان صنعت

 

کارخانه سوله سازی اصفهان

جهت دریافت قیمت سوله سازی و یا سفارش ساخت سوله در اصفهان و یا دیگر شهرها با شماره 09131119779 تماس بگیرید.بهساز فولاد