شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰

جهت سفارش ساخت سوله در اصفهان و یا سوله سازی در اصفهان و یا دیگر شهرها و استان‌ها با شماره 09131119779 تماس بگیرید.

صنعت سوله سازی با سرعت زیادی در جهان در حال پیشرفت است.این نوع سازه نسبت به سازه ه بتنی بسیار ارزان و به صرفه است و مدت زمان و نیرویی که برای بر پایی چنین سازه ای نیاز است نصف سازه‌ی بتنی است .
سوله ارزان مختص هیچ بخش یا حوزه ای خاصی از تجارت نیست در واقع ، یک سوله ارزان صنعتی می‌تواند به بنایی اطلاق شود که برای هر منظور صنعتی طراحی و ساخته شده است..
سوله‌های صنعتی معمولاً دارای فضا‌های بزرگ هستند . به عنوان مثال ، یک انبار یا کارخانه تقریباً همیشه نیاز به فضای قابل توجهی دارد تا بتواند کالاها ، تجهیزات یا کارکنان مورد نیاز خود را در آن قرار دهد.
مهندسین شرکت ما با در نظر گرفتن نیاز مشتری و مورد استفاده سوله سازه‌ها را طراحی می‌کنند و سپس با میله‌ها و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت  سازه را می‌سازند .این سازه‌ها به علت طراحی سه بعدی یا فضایی که دارند نسبت به ضربه و زلزله مقاوم اند و همچنین در ساخت ان از اهن کمتری استفاده شده برای همین وزن و قیمت ساخت سازه نسبت به مدل‌های قدیمی بسیار کم‌تر است.
قبل از سفارش ساخت سوله  ارزان این نکات را باید مشخص کنید تا طراح بتواند دقیقا سازه مورد نظر شما را بشناسد و طراحی کند.
•    ارتفاع ساختمان :
ارتفاع ساختمان یکی از مهمترین نکات است و تا حد زیادی بستگی به نوع کاربرد ساختمان دارد، هرچه ساختمان بلند‌تر باشد ، قاب فولادی گران‌تر خواهد بود.
•    حفاظت در مقابل آتش:
 برای واحد‌های صنعتی لازم است که قسمت‌های اداری یا قسمت انبار ان‌ها در هنگام طراحی در جایی قرار گیرد که درصورت بروز اتش در خطر نباشد .
•    محل:
 پیکربندی سایت و محدودیت‌ها بر طراحی و بودجه شما تأثیر می‌گذارد. اکثر شرکت‌ها خارج از شهر را انتخاب می‌کنند ، زیرا اندازه و چیدمان برای سازه‌های صنعتی مناسب‌تر است. مکان‌های شهری ، مانند مرکز شهر ، از نظر لجستیک چندان انعطاف پذیر نیستند و هزینه بالایی دارند.

 

برای ساخت سوله ارزان باید به دنبال روشی بود که میزان استفاده از فولاد در آن به حداقل برسد. زیرا بیشترین هزینه ساخت سوله، به اسکلت آن تعلق دارد. پس زمانی که اسکلت با فولاد ساخته شود قیمت آن را افزایش می‌دهد. به همین دلیل سوله‌هایی که میزان مصرف فولاد آن‌ها پایین باشد می‌تواند در ساخت سوله ارزان یاری رسان باشد.
چنین سوله‌هایی را اصطلاحاً سوله سبک می‌گویند. سوله‌های سبک، ترکیبی از فولاد و پروفیل هستند. ممکن است ساخت سوله با قوطی نیز صورت گیرد. در ساخت سوله ارزان، مهندسی و نحوه ساخته شدن خاصی وجود دارد که به شکل درصدی، هم از فولاد، هم از پروفیل و هم از قوطی استفاده می‌شود. وزن این سازه بسیار کم است و ۳۰ تا ۵۰ درصد در هزینه ساخت سوله صرفه‌جویی می‌شود.

برای ساخت سوله ارزان، ۳ روش عمده وجود دارد که در وهله اول باید دقت کنید که نوع سوله شما تأثیر مستقیمی بر قیمت نهایی آن می‌گذرد.
 

 

ساخت سوله ارزان با قوطی

ساخت سوله با قوطی، آینده صنعت سوله سازی بوده که در کشور ما اکثر سازه‌ها به این روش ساخته می‌شود. ساخت این نوع سوله برای سازنده بسیار سودمند است و هزینه‌های پایین، وزن کم، زیبایی سازه، بهداشتی بودن آن، ساخت سریع آن، اجرای سریع و حمل‌ونقل آسان و ایجاد دهانه‌ها،  بخشی از ویژگی‌های اساسی ساخت این سوله است.

ساخت سوله با قوطی

 

ساخته سوله ارزان به روش لوله

ساخت سوله به روش لوله‌ای ازجمله روش‌هایی است که کاملاً ارزان بوده و ساخت آن نیز زمان کمتری می‌برد. همان‌طور که از نام آن مشخص است در ساخت این سوله، از لوله‌های مستحکم استفاده می‌شود که داخل آن‌ها خالی است. به همین دلیل وزن بسیار کمی داشته و ازاین‌رو یکی از ارزان‌ترین روش‌های ساخت سوله می‌باشد.

 

ساخت سوله با لوله

 

سوله و روش‌های یو بی ام

سوله‌های یو بی ام از سوله‌های آمریکایی هستند که در دسته سوله‌های ارزان‌قیمت قرار گرفته و از ورق‌های فولادی ساخته می‌شوند. لوله‌ها توسط دستگاه‌های مخصوص یو بی ام، با توجه به‌اندازه موردنظر سوله، خم‌شده و به شکل قوسی درمی‌آید و در محل مورد نظر نصب می‌شود. سوله‌های یو بی ام برای اندازه‌های خیلی بزرگ قابل‌استفاده نبوده و محدودیت استفاده دارد و برای اندازه‌های کوچک می‌توان از آن‌ها استفاده کرد و برای محیط‌های بهداشتی مانند نگهداری مواد غذایی و مرغداری حساسیت بالایی دارند.


سوله ubm
 

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار