شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰

سوله ارزان


صنعت سوله سازی با سرعت زیادی در جهان در حال پیشرفت است.این نوع سازه نسبت به سازه ه بتنی بسیار ارزان و به صرفه است و مدت زمان و نیرویی که برای بر پایی چنین سازه ای نیاز است نصف سازه ی بتنی است .
سوله ارزان مختص هیچ بخش یا حوزه ای خاصی از تجارت نیست در واقع ، یک سوله ارزان صنعتی می تواند به بنایی اطلاق شود که برای هر منظور صنعتی طراحی و ساخته شده است..
سوله های صنعتی معمولاً دارای فضا های بزرگ هستند . به عنوان مثال ، یک انبار یا کارخانه تقریباً همیشه نیاز به فضای قابل توجهی دارد تا بتواند کالاها ، تجهیزات یا کارکنان مورد نیاز خود را در آن قرار دهد.
مهندسین شرکت ما با در نظر گرفتن نیاز مشتری و مورد استفاده سوله سازه ها را طراحی می کنند و سپس با میله ها و مواد اولیه مرغوب و با کیفیت  سازه را می سازند .این سازه ها به علت طراحی سه بعدی یا فضایی که دارند نسبت به ضربه و زلزله مقاوم اند و همچنین در ساخت ان از اهن کمتری استفاده شده برای همین وزن و قیمت ساخت سازه نسبت به مدل های قدیمی بسیار کم تر است.
قبل از سفارش ساخت سوله  ارزان این نکات را باید مشخص کنید تا طراح بتواند دقیقا سازه مورد نظر شما را بشناسد و طراحی کند.
•    ارتفاع ساختمان :
ارتفاع ساختمان یکی از مهمترین نکات است و تا حد زیادی بستگی به نوع کاربرد ساختمان دارد، هرچه ساختمان بلند تر باشد ، قاب فولادی گران تر خواهد بود.
•    حفاظت در مقابل آتش:
 برای واحد های صنعتی لازم است که قسمت های اداری یا قسمت انبار ان ها در هنگام طراحی در جایی قرار گیرد که درصورت بروز اتش در خطر نباشد .
•    محل:
 پیکربندی سایت و محدودیت ها بر طراحی و بودجه شما تأثیر می گذارد. اکثر شرکت ها خارج از شهر را انتخاب می کنند ، زیرا اندازه و چیدمان برای سازه های صنعتی مناسب تر است. مکان های شهری ، مانند مرکز شهر ، از نظر لجستیک چندان انعطاف پذیر نیستند و هزینه بالایی دارند.

سوله ارزان اصفهان

ساخت سوله ارزان در اصفهان

جهت سفارش ساخت سوله در اصفهان و یا سوله سازی در اصفهان و یا دیگر شهرها و استان ها با شماره 09131119779 تماس بگیرید.

 

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار