شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰

جهت سفارش ساخت سوله در اصفهان با شماره 09131119779 تماس بگیرید.

مهم‌ترین گزینه برای ساخت سوله، تعیین ابعاد مناسب است؛ زیرا ابعاد به طور مستقیم بر هزینه سوله سازی تأثیر می‌گذارد. ابعاد ساخت این سوله‌ها به مواردی مانند زمین موجود، نوع کاربری سوله و شرایط کاری مناسب بستگی دارد. هزینه سفارش این سازه بستگی به نوع استفاده از سوله دارد. سوله سازی به سه روش مختلف انجام می‌شود که در هر کدام از آنها از مواد و انواع فلز برای ساخت آن استفاده خواهد شد.

 

طراحی سوله

مشکلات زیادی در طراحی و سفارش سوله وجود دارد. انطباق، باعث افزایش استحکام و کارایی سازه و عدم انطباق، باعث کاهش کیفیت سازه می‌شود. 
یکی از این مسائل، میزان بار وارده به ساختمان و سازه‌های فلزی است. بارها می‌توانند در اثر بلایای طبیعی مانند باد، برف و زلزله ایجاد شوند. همه این‌ها به مکان و محیط پروژه بستگی دارد و به صورت خاصی محاسبه می‌شود. 
نکات مهم بعدی در طراحی و ساخت و سفارش این سازه، محل قرارگیری ستون ها، پایه ها، تعداد دهانه‌ها و قاب‌های مورد نیاز است. بررسی نحوه ساخت، یکی از مهم‌ترین مسائلی است که در طراحی و سفارش این سازه باید به آن توجه کرد. پس از بررسی، سوله طراحی شده و مراحل ساخت آن آغاز خواهد شد.

 

سفارش سوله

اول از همه، شما باید از نحوه سفارش ساخت سوله مطلع شوید؛ بنابراین این نوع بناها برای سازه‌های بزرگ و کوچک بسیار مناسب هستند، زیرا از نظر امنیت، استاندارد، قیمت و زیبایی بسیار ایده آل می‌باشند، اما همیشه این‌طور نیست، امکان دارد سوله برای شغلی که در نظر گرفتید مناسب نباشد؛ بنابراین برای بهترین نتیجه، همکاری با شرکتی که در این زمینه تخصص دارد، توصیه می‌کنیم. سفارش و ساخت این سوله‌ها یک مشکل رایج است، اما شرکتهای معتبر ساخت سوله در اصفهان در کاهش و بهینه سازی این محصول برای سازه مورد نظر تخصص دارند. روش‌های استاندارد سبک سازی و ساخت، حاصل سال‌ها تجربه و استفاده از نیروهای ویژه و ابزارهای پیشرفته است. به همین خاطر اگر شما قصد سفارش ساخت یک سوله را دارید باید آنرا در اختیار شرکتی قرار دهید که تجربه، تخصص و مهارت کافی در انتخاب نماها و اجزای مختلف و هماهنگ کردن نوع سوله با شرایط کاری شما را داشته باشد. کارخانه بهساز فولاد با تولید انواع سوله و استراکچرهای فلزی در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد.جهت ساخت و یا استعلام قیمت ساخت سوله با ما در تماس باشید.

 

موارد مهم قبل از ساخت و سفارش سوله

نکته مهم هنگام سفارش سوله، سابقه و نمونه کاری قدرتمند شرکت طرف مقابل است. قبل از شروع همکاری، حتماً نمونه کارهای شرکت را درخواست کنید و قرارداد را چشم بسته نبندید و آن را به سازنده ماهر بسپارید. تخصص و تجربه همواره از ارکان اصلی یک شرکت خوب بوده است و همواره در تلاش باشید تا با شرکت‌های مجرب و حرفه ای در این زمینه همکاری کنید.

 

سخن پایانی
برای خرید و سفارش و ساخت سوله ارزان و سبک با شرکت ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی ما در قالب مشاوره تخصصی، آماده پاسخگویی به سؤالات مربوط با طراحی سوله ارزان و برآورد قیمت سوله و قیمت سازه‌های فلزی می‌باشند. شرکت ما آماده عقد قرارداد در زمینه مشاوره، سفارش، طراحی، اجرا و اجرای سوله ارزان، انواع سوله سبک و سنگین و کارخانه ساخت اسکلت فلزی در نقاط مختلف کشور می‌باشد. امیدوارم این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد.
 

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار