شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰


هزینه بالا،مصالح متعدد و...برای ساخت ساختمان هایی منحصر به کاربری های مختلف و خاص، اغلب افراد را متمایل به ساخت سوله کرده است.یکی از این سوله هاکه در این زمینه کاربرد دارد سوله دامداری می باشد که محل مناسبی برای نگهداری دام وطیور می باشد.

محل نگهداری دام، باید کیفیت و استحکام کافی داشته باشد و تجهیزات ضروری دیگر مانند تهویه هوای مناسب، وسیله گرمایش وسرمایش،روشنایی،محل علوفه دام و... باید قابل نصب باشد.سوله های خرپایی نیز از جدیدترین سوله ها هستند که با وزن پایین،استحکام بالا،قابلیت تحمل وزن‌بالا،قیمت تمام شده نسبتا کم تر، امنیت بالا و ....در حال جایگزینی سایر سوله ها هستند. 

 

سوله دامداری

 

ساخت سوله دامداری


مساحت ساخت سوله دامداری بر اساس نوع دام و تعداد آنها تعریف می شود.
از مهم ترین مراحل ساخت سوله طراحی آن است که باید با دقت و تخصص بالا صورت پذیرد زیرا یکی ازمهمترین سوله هایی که باید ساختارمقاوم و ایمن داشته باشد سوله دامداری است.سوله دامداری باید در برابر حوادث مستحکم باشد.ساخت سوله دامداری عمدتا در خارج از شهر صورت میپذیرد.
برای احداث یک سوله دامداری تعیین ابعاد مناسب برای تعداد دامها مهم می باشد زیرا هزینه ساخت سوله دامداری صرفه با ابعاد دهانه و ارتفاع وطول سوله مشخص میگردد.موادساخت سوله نیز باید باکیفیت و مرغوب از مواد درجه ۱ استفاده شود.

ویژگی سوله دامداری


۱_استحکام در مقابل زلزله و نیروهای جانبی
۲_در مقابل عوامل جوی مانند باد و باران و...آسیب پذیر نباشد
۳_قیمت و بهای تمام شده مناسب

 

ساخت سوله دامداری

 

قیمت و هزینه ساخت سوله دامداری


جهت دریافت قیمت ساخت سوله دامداری و هزینه ساخت سوله دامداری و ساخت سوله در اصفهان و دیگر شهر های ایران با شماره  09131119779 تماس بگیرید.

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار