شماره تماس : 09131119779 - 03142366060-63

آدرس : اصفهان -تیران -شهرک صنعتی - خیابان چهارم - پلاک ۵۰

به طور معمول سوله‌ها از یک طبقه با سقف شیب دار برای پوشاندن دهانه‌های بزرگ در کارخانه‌های صنعتی ، کشاورزی ، انبارها ، تعمیرگاه‌ها و غیره استفاده می‌شود. در سالهای نه چندان دور به جای سوله از ساختارهای خرپایی استفاده می‌شد تا زمین‌های گسترده  را در ساختمان‌ها بپوشاند و مسقف کند.
اما امروزه استفاده ازسوله با مقطع عرضی متغیر و اتصالات لحظه ای  در تولید سازه‌های فلزی صنعتی بسیار رایج است. استفاده از اعضا با شیب متغیر در فریم‌های صنعتی شیب دار اجازه می‌دهد تا مکانهایی که لنگر خمشی بیشتری دارند دارای لحظه‌های بی تحرکی بیشتری باشند و بنابراین یک مقطع بزرگتر به وجود اید .سطح مقطع فریم‌های صنعتی به طور کلی به شکل "I" است، که در آن ابعاد جناح در امتداد یک عضو ثابت است، اما ارتفاع صفحه بسته به اندازه لنگر خمشی عضو متغیر در نظر گرفته می‌شود.
با توجه به پیشرفت تکنولوژی جوشکاری ، بیشتر اتصالات در کارخانجات ریخته گری به صورت جوشکاری انجام می‌شود و عمدتاً مونتاژ و اجرای سوله صنعتی در محل برپایی آن توسط اتصالات پیچ در نظر گرفته می‌شود.

کارخانه بهساز فولاد (شرکت ساخت سوله در اصفهان) واقع در شهرک صنعتی تیران در استان اصفهان تولید کننده انواع سوله با قیمت و کیفیت عالی می‌باشد.جهت ساخت سوله در اصفهان و سفارش ساخت سوله با ما در تماس باشید. ساخت سوله نیازمند تخصص و تجربه زیادی است تا بتواند علاوه بر تأثیر مثبت در روند اجرایی پروژه، در قیمت نهایی آن نیز تأثیر بگذارد. زمانی که یک سوله با ابعاد مشخص ساخته می‌شود باید این را در نظر داشت که هزینه‌هایی پنهانی وجود دارد که در انجام عملیات با آن مواجه می‌شوید. موارد که در قیمت ساخت سوله تأثیر مستقیمی دارد. ساخت سوله برای مصارف زیاد مانند ورزشی، قضایی، محیط‌های بهداشتی، مرغداری، کشاورزی، و دامداری و ... استفاده می‌شود. نقش هر کدام از آن‌ها با توجه به کاربرد و کاربری که دارند متفاوت است. سوله‌ها با روش‌های سنتی و پیشرفته امروزی ساخته می‌شوند که قیمت هرکدام از آنها در ساخت متفاوت است. ناگفته نماند که بیشترین تأثیر قیمت مربوط به اسکلت فولادی سازه است که در صورت ترکیب آن با پروفیل و قوطی، کاهش پیدا می‌کند.

 

کارخانه سوله سازی بهساز فولاد تولید انواع سوله در استان اصفهان آماده همکاری با شما صنعتگران عزیز جهت ساخت انواع سوله‌های صنعتی و ... را دارد.جهت مشاوره و یا سفارش ساخت سوله و ساخت سوله صنعتی با شماره 09131119779 تماس بگیرید.

 

 

نحوه ساخت سوله در شرکت سوله سازی

سوله ساز با توجه به نوع سوله می‎تواند به دو صورت سازه را نصب کند. نصب اجزای سوله، معمولاً از طریق پیچ و مهره است. اما این امکان وجود دارد که در برخی از سوله‌ها با توجه به سبک بودن سازه از اتصال جوش استفاده شود. معمولا ساخت سوله‌ها به دلیل عدم پیچیدگی در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. بیشترین زمان جهت طراحی اولیه و بررسی تمام جوانب صرف می‌شود. برای صرفه جویی در زمان می‌توان همزمان با ساخت سوله در کارخانه، عملیات‌هایی که برای زمین نیاز است از جمله خاکبرداری، بتن ریزی، آرماتور بندی و فوندانسیون را تا آماده شدن سازه انجام دهید. همچنین می‌توانید با توجه به نوع فعالیتی که در سوله خواهید داشت، تجهیزات لازم را خریداری کنید. دیوارها نقش بسیار حیاتی در مقاومت و عمر سوله ایفا می‌کنند، چون تحمل تمامی فشارهایی که از خارج  به سوله وارد می‌شود بر عهده‌ی آن‌هاست. ناظران سازه با رعایت کامل اصول و استانداردهای دیوارکشی، اقدام به انجام این عملیات می‌کنند تا بتوانند بهترین و مقاوم‌ترین سوله را در برابر زلزله ایجاد کنند که علاوه بر وزن کمتر، دارای استحکام بالایی نیز باشد.
آخرین مرحله ساخت سوله، کف‌سازی است که در گذشته به آن اهمیتی داده نمی‌شد. برای بررسی مقاومت و استحکام کف، اقدام به کف‌سازی می‌کنند. اما با وجود ماشین‌آلات و ابزارآلات سنگین مدرن، گروه ناظران سازه با رعایت اصول و تمام استانداردها مانند بررسی دقیق درزها و حساسیت‌های ترازی مقاومت کف، اقدام به کف‌سازی کرده که بتواند مقاومت بالایی را داشته باشد.

فرم ارسال نظردسته بندی اخبار